My máme taky ty červené poděděné a udrží i mě nebo chlapa. A ten má 90 kg 🙂. A i když už je na jezdící ploše znát opotřebení, sviští pořád krásně
19. lis 2021
První jsou kvalitnější
19. lis 2021
Ty černé vypadají v přední části dost subtilně. Jsem zvědavá, jestli se ozve někdo, komu přežily sezónu 🤔 ale vypadají moderněji, to zase jo...
Ty červené (myslím, že jsem viděla i v jiné barvě) jsou nesmrtelné.
19. lis 2021
Cerveny 👍
19. lis 2021
Jednoznačne ty cervene!!! Drží uz 5. sezonu a vozi i 90kg manžela 👍👍👍 My je mame i zelené a oranžové!!! Jezdi na nich celá rodina 😉😁
19. lis 2021
vipeta
autorMoc díky za názory, taky jsem se přikláněla k těm retro 😁
20. lis 2021


Já mám ty červené, ještě po mě a jsou to drzaci. 🙂