icon
avatar
viridie
Zpráva byla změněna    12. led 2022    

Coco....Barevná, vtipná, dojemná Pixarovka s kràsným poselstvím, kterou doporučuju !

avatar

u toho konce sem rvala jak zelva a to sem jeste nebyla tehotna a nemela dite. ted me dojimali i tri kralove, ktery hrali fakt falesne 😅🙈 myslim, ze ted bych bulela uz od zacatku 🤣🤭

12. led 2022
avatar

@gbp taky u toho vždycky brečím 😁

12. led 2022
avatar

Přenádherný film. Akorát co zemřela babička už to nedám. Brečím, jen si na ten film vzpomenu...

12. led 2022
avatar

Krásný film. Syn vždycky zpívá : Vzpomínku máš...😁

12. led 2022
avatar

Máme rádi cel rodina 🥰

12. led 2022
avatar

Milujeme všichni ❤️

12. led 2022
avatar

Jeden z mála filmů, u kterého brečím.

12. led 2022
avatar

Jeden z mála animáků, co mě fakt vzal za srdce...

12. led 2022
avatar

Jednu dobu u nás jel furt ❤️

12. led 2022
avatar

Milujeme jí.

12. led 2022