Přenádherný film. Akorát co zemřela babička už to nedám. Brečím, jen si na ten film vzpomenu...
12. led 2022
Krásný film. Syn vždycky zpívá : Vzpomínku máš...😁
12. led 2022
Máme rádi cel rodina 🥰
12. led 2022
Milujeme všichni ❤️
12. led 2022
Jeden z mála filmů, u kterého brečím.
12. led 2022
Jeden z mála animáků, co mě fakt vzal za srdce...
12. led 2022
Jednu dobu u nás jel furt ❤️
12. led 2022
Milujeme jí.
12. led 2022

u toho konce sem rvala jak zelva a to sem jeste nebyla tehotna a nemela dite. ted me dojimali i tri kralove, ktery hrali fakt falesne 😅🙈 myslim, ze ted bych bulela uz od zacatku 🤣🤭