Davám odkaz na nahrávku dnes již legendárního a reálného hovoru jisté madam do České pojišťovny..Neuvěřitelně vtipný a kdo má splín, fakt doporučuju !
Já to neznám 🤦♀️ a upřímně, mě to akorát nas*re, tyhle lidi nesnáším 🤯 ale ten frajer by taky zasloužil víc asertivity, vím, že mají nějaký předpisy, jak se chovat, ale tenhle to moc nezvládnul.
Ty kraso🤣🤣
🤦♀️🤦♀️To je 🐄.
Já bych jí poslala kam slunce nesvítí. To je pí...
🤣🤣 to je hustý
Hustýýýý 😀 A tady je další taková 😀
😂😂😂🙈🙈🙈
@bunicka 😂😂😂
@malenka3 mě přijde, že jí zvládnul naopak dobře.Já už bych jí to minimálně položila 😁
Ja jsem taaaak rada, ze uz nejsem v přímém kontaktu s lidmi. Na přepážce je to ještě o 100% vetsi adrenalin, sem tam po vás zakaznik i něco hodi :/
@bunicka výborně😁A teď si se mnou budete povídat😂
🤣 chudak kluk 🤣