Holky z Prahy, máte již děti umístěné v krizových školkách ? Ja stale čekam na echo z práce/magistràtu co tedy a kam můžu děti dát.Jako ráda bych šla zítra přiložit ruku k dílu ! Fakt chaos tohle...😡
Ano. Děti zítra nastupuji.
2. bře 2021
Nemám, dcera má tedy do pátku karantenu, tak je s manželem doma. Nejsme zdravotníci, ale spadame do kritické infrastruktury státu, a co vím tak zatím nikdo z práce nemá.🙄
2. bře 2021
Tvůj zaměstnavatel ti nedal zprávu, kam se dá dítko umístit? U nás nemocnice okamžitě odpovídají, kde jsou školy a školky s provozem a rodiče už děti nahlásili.