Ježiš, to chci!
20. lis 2021
Premyslim nad nim. Nevite zda jde nastavit rezim, aby nemenila barvy?
20. lis 2021
Máme ho, barvy měnit nejdou. Mění se samy. Netočí se, víří vločky.
20. lis 2021
20. lis 2021
sakra, to jsem vůbec neměla vidět. 🙈To musím mít, no ale levný to zrovna není🙉
20. lis 2021
To je nadhera😍
21. lis 2021
Jé, to naše děti doma mají asi tak 6 let a stále funguje 🙂 a dokonce si i někdy ještě pustí. Jak baletku, tak letce 🙂
22. lis 2021



Krasne 🙂