icon

Letošní hlavní hit od Ježíška pro Majdu.Noční světlo/sněžítko s motivem baleríny od Djeco.Žádná láce to sice není, ale madam se patrně rozplyne blahem a vo to jde, že jo..A já jí ho budu po nocích krást a taky se kochat.😊

2
avatar

Krasne 🙂

20. lis 2021
avatar

Ježiš, to chci!

20. lis 2021
avatar

Premyslim nad nim. Nevite zda jde nastavit rezim, aby nemenila barvy?

20. lis 2021
avatar

Máme ho, barvy měnit nejdou. Mění se samy. Netočí se, víří vločky.

20. lis 2021
avatar
viridie
autor

@lennora bohužel má jen jeden mód, barvy se střídají,ale něžně 😊

20. lis 2021
avatar
viridie
autor

@ninive211 viď ? Já bych si pro sebe taky jeden vzala, úplný ňuňu 🧚‍♀️🌈🎀🪅♥️

20. lis 2021
avatar

@viridie Bohuzel. Bych potrebovala 2, druhy aspon neutralni pro syna

20. lis 2021
avatar
viridie
autor

@ninive211 máme stejný problém 🤣 už slyším ten pláč,že taky chce..čili u nás možna ještě přibude Letec 😊

20. lis 2021
avatar

@viridie a posledni technicka 🙂 a dam pokoj, neni lampicka hlucna (motorek na vireni vlocek), dekuji 🙂

20. lis 2021
avatar
viridie
autor

@lennora není hlučná vůbec 😉

20. lis 2021
avatar

📍

20. lis 2021
avatar

sakra, to jsem vůbec neměla vidět. 🙈To musím mít, no ale levný to zrovna není🙉

20. lis 2021
avatar

To je nadhera😍

21. lis 2021
avatar

Jé, to naše děti doma mají asi tak 6 let a stále funguje 🙂 a dokonce si i někdy ještě pustí. Jak baletku, tak letce 🙂

22. lis 2021