a má ta kostka mít 250g? dělají se i menší gramáže.. (pilos nekupuju tak nevím)
Ale do prčic, to snad ne, hned bych jim napsala a tuhle fotku bych jim poslala, případně bych to zveřejnila na Fcb Lidlu
Taky jsem se takto jednou rozčílila a pak zjistila, že chyba byla ve váze 😀 Zkus zvážit třeba kilo mouky.
@viridie to chce jen novou baterku do váhy 😁
@viridie No hele, člověk by to už tak nějak čekal 🤷🏻♀️
Máma muže mne teď upozornila na “novinku” u podobného zboží - váhu začali dělat s kelímkem 🥺
Takže u jogurtu to může dělat i 20 g.
No a nenápadně pozměněnou gramáž už i v Glóbusu u mletého masa raději nekomentovat - místo 1 kg = 900 g. Za tu samou cenu nebo i dražší 😵💫
Tak to je hnus…ještě za ty prachy ze 😤 to bych sla reklamovat jako 🤣🤣🤣
Syn dostal Lentilky. Po otevření krabičky tam byly celé tři kusy 😂😂😂
@lmartinkova85 planý poplach to byl, váha šejdrem..😊
@deaneira29 měnila jsem nedávno právě...🤔
@viridie až pak jsem četla 😄

Mnooo, to je husty...