Otázka pro Dr.House..Před vánoci mi syn dal v navalu emocí strašnou herdu svojí hlavou do kořene nosu.Něco křuplo, bolest jak prase,pak postupně dobrý.Druhý den jsem si nechala u nás v práci nos zrentgenovat, nic nepopsali..A já od půlky ledna řeším problémy s očima.Zanět spojivek,pak na jednom oku opar a dnes už mi zase oči tečou, bolí mne dutiny, hlava a když si ten nos v místě úderu zmáčknu, mám to prostě citlivý.K Mudr odpoledne pojedu, ale pořád mi vrtá hlavou, zda tam může být souvislost.Nebo jsem blázen ? 🤣

Jinak, není tam furt nějaký otok?
@viridie Spíše respirátory. Muž i dcerka řeší opakovaně i přes pečlivé vyměňování respirátorů, kolem máme aktuálně cca 10 lidí, co řeší záněty spojivek / ječná zrna atd.
Očaři (muž musel i na reoperaci) říkali, že už přes dva roky mají žně 🥺 Extra u zdravotníků a prodavaček.
@brunetka11 hele ale to je zajímavá teorie a na tom něco bude.Odpoledne se na tom očním taky zeptám.Respirátory jsou hroznej vopruz..😒
@viridie Drž se, tohle je fakt nepříjemné 🍀
Já to mám z respiratoru, stačí ho mít chvíli na sobě a oči červené a bolí mě.