vlaxyz
autor@janickaavitecek žádný, jen malý chtěl ukázat, jak to má balit 😁😁😁
23. lis 2020
To je krásný. 😍
23. lis 2020
Krásný napad! 👍
23. lis 2020
Ty uz mas napeceno😵😵😵
23. lis 2020
vlaxyz
autor@nokarkulka jen něco málo 😁😁😁
23. lis 2020
@vlaxyz to je teda podraz😀😀
24. lis 2020
@janickaavitecek To je sakra podraz🤣
24. lis 2020
vlaxyz
autor@janickaavitecek má cukroví 🤣🤣🤣 to mu musí stačit 🤣
24. lis 2020
U nas se tedy snedly za posledni tri nedele 3 varky pernicku a nemame nic,ale jako tohle je tedy fakt provokace🤣🤣🤣
24. lis 2020





Krasny,muzu se zeptat,co davate jeziskovi za darecky??🙂