icon
1 / 1
avatar

se ti divim, že to ještě riskuješ... já už na to dávno nemám nervy 😀

6. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@pupickova byl to pokus a celkem zdárný 😀 😀

6. čer 2016
avatar

@vlaxyz já udělala poslední pokus někdy před 5 lety... napsala jsem seznam toho co potřebuju a poslala ho do Globusu s tím, že mi má zavolat, kdyby si nebyl něčím jistej. Vrátil se po PĚTI!!! hodinách s nákupem, který by mě stál max pět set a za který tam on nechal přes tři tisíce!
Jednoduše proto, že si telefon zapomněl v autě a nebyl si jistej množstvím těch věcí který chci... takže jsem pak například dva roky nemusela kupovat jar 😀

6. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@pupickova opravdu... Všude stejný 😀 😀 😀

sticker
6. čer 2016
avatar

@vlaxyz já nevěděla, jestli ho zabít, nebo pochválit, on celej zářil, že má všechno! 😀 😀

6. čer 2016
avatar

@pupickova Vrátil se po pěti! 🙂

6. čer 2016
avatar

@mtiyn to nééé 😀 😀 😀 Né že by ta pátá končetina nebyla použitelná, ale on si jí šetří 😀 😀

6. čer 2016
avatar

@pupickova To je v pořádku. 🙂 Ale napsala jsi to tak, že za "po pěti" mohla věta končit. 🙂

6. čer 2016
avatar

@mtiyn já to prostě musela zvýraznit, páč do dneška nechápu co tam tak dlouho dělal 😀 😀

6. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@pupickova
@mtiyn taky jsem se u toho sekla a přemýšlela jak se vlastně vrátil 😀

6. čer 2016
avatar

Bože, to je zlatej chlap, já když jsem při prvním řekla příteli, že už by jsme malýmu měli něco na sebe koupit, tak se mě zeptal: "Ony se miminka musí oblíkat? To nestačí plína?" Nakonec ale uznal, že mimčo narozené v říjnu jen v pampersce, asi nebude to pravé ořechové. 😀

6. čer 2016
avatar
vlaxyz
autor

@domca89 jooo když chce tak se i snaží ale podobné keci u toho taky jsou 😀 😀

6. čer 2016