@vlaxyz já udělala poslední pokus někdy před 5 lety... napsala jsem seznam toho co potřebuju a poslala ho do Globusu s tím, že mi má zavolat, kdyby si nebyl něčím jistej. Vrátil se po PĚTI!!! hodinách s nákupem, který by mě stál max pět set a za který tam on nechal přes tři tisíce!
Jednoduše proto, že si telefon zapomněl v autě a nebyl si jistej množstvím těch věcí který chci... takže jsem pak například dva roky nemusela kupovat jar 😀
6. čer 2016
Bože, to je zlatej chlap, já když jsem při prvním řekla příteli, že už by jsme malýmu měli něco na sebe koupit, tak se mě zeptal: "Ony se miminka musí oblíkat? To nestačí plína?" Nakonec ale uznal, že mimčo narozené v říjnu jen v pampersce, asi nebude to pravé ořechové. 😀
6. čer 2016


se ti divim, že to ještě riskuješ... já už na to dávno nemám nervy 😀