Dneska by mohla mít naše Karolínka co nosím v bříšku svátek... ☹ Ale neee, ona prostě chtěla šulínka tak má smůlu! 😀 😀 😀
Tak bude Karolinka druhátko 😉
Naše Zuzanka si nechala taky narůst pinďu, takže teď mám u prsa přisátého Páju. 😀
😀 Karolinka neeee 😀 díky bohu za kluka !
@lenunaaa Tak to chápu, ale věř mi, že když se tak jmenuje dítě tak na to zapomeneš. Já nesnesla jméno Patrik, protože jsem znala jednoho, kterého jsem nesnášela a nejstarší syn se jmenuje Patrik a už si pod tím jménem nikoho jiného nevybavím, ale třeba vím, že moje dcera by se nikdy nemohla jmenovat Michala. 😀
Mám to samé s Isabellou :( .. :D
chtěla jsem holčičku, protože nás absolutně nenapadá jméno pro kluka, achjo
Tak nam toho sulinka dej 😊
@nicollegita neeee ten je jenom můj a tatínkův 😜😂😂
Tak si tady nestezuj 😂
@nicollegita já daruji, můžeš si pro něj přijet koncem října ... :D
Uf,diky bohu,ze nase mala,Karolinka,ten svatek ma 😂😂😂
@nikaesterez oky, kam? 😀
Taky mi právě v postýlce spí krásná Kamilka 😀 😀
Máme to stejně 😀
@lenunaaa na fb uz je spatky snad 3 dny 😂😂😂 ona houby vydrzi
@nicollegita 😀 :D to je dobře
@vlaxyz mě taky ale jak se mu chce... 😀 no aspoń !! 😀
@lenunaaa jo a Facebook mám ale lidi jako @nicollegita si rovnou mazu protože píšou hovna 😀
😀 😀 Není nad upřímnost 😀


Ty si cislo