icon

Já: "Táto, uděláme to tak... Jeden den budu uklízet já, druhý den ty...
Stárko:" To je skvělý nápad. Takže jeden den uklizeno bude, druhý den ne" 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Že jsem něco říkala 🤣🤣🤣

avatar

To je hodnej, že bude uklízet 😀

26. kvě 2020
avatar

Vcera jsem uklidila (deti po mesicich ve svych "ustavech"), vytrela... prvni vylite piti hodinu po prichodu, druhe hodinu na to, manzel vecer vylil vino. Korunoval to dnesnim vypadnutym vajickem z lednicky. Jo, zitra si dam repete...

26. kvě 2020
avatar
vlaxyz
autor

@alneka že? 🤣 Kdo by to byl čekal 😍😍

27. kvě 2020
avatar
vlaxyz
autor

@lenka3p vypadá to tu podobně 😥🤣

27. kvě 2020