Já: "Táto, uděláme to tak... Jeden den budu uklízet já, druhý den ty...
Stárko:" To je skvělý nápad. Takže jeden den uklizeno bude, druhý den ne" 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Že jsem něco říkala 🤣🤣🤣
Vcera jsem uklidila (deti po mesicich ve svych "ustavech"), vytrela... prvni vylite piti hodinu po prichodu, druhe hodinu na to, manzel vecer vylil vino. Korunoval to dnesnim vypadnutym vajickem z lednicky. Jo, zitra si dam repete...
26. kvě 2020
To je hodnej, že bude uklízet 😀