Kdo má prsty v tom bublinkovým srďochu?? 🙂 díky dík 🙂
@nicollegita neblbni ☹ víš že mám zákaz 😂😂😂😂😂😂😂
@vlaxyz dva prsticky nevadi 😂😂😂
@nicollegita a co když mě to pak chytne a neudržím se?? 😂😂😂
@vlaxyz tak ti tam nemam co vic strsit takze pohodex 😀😀
@nicollegita nemáš na zahrádce okurky??? Ale ne kvašáky, pořádný Hadovky 😂😂😂😂😂
@vlaxyz nesmíš 😀 tak zapomeň na hadovky 😀
@bobule2015 nastrouhaný můžu!!!!!! 😀 😀 😀
@vlaxyz hmmmmm a jak ti to tam krásně bude čvachtat 😀
@bobule2015 ocet, sůl, cukr, vodu a můžeš i ochutnat 😀 di do prdele Sašoooo 😀 😀

Bozeee vy jste blbky 😀😀😀
@nicollegita néééééé, za to může to horko 😀
Ano... Jsem těžce přehřátá jak ležím celý den v těch peřinách 😀 😀
@vlaxyz se odekri 😀😀😀
@nicollegita by vychladla, neblbni 😀 a možná že by to mělo ještě horší následky 😀 to průdké ochlazení 😀
@nicollegita to už by vypadalo že vstávám a to v plánu ještě nemám 😂😂😂😂
@bobule2015 bobulo ty mi taky můžeš 😛 (_._)
@vlaxyz já vím, nastrouhat tu okurku 😀
@bobule2015 ne! Už chci kolečka!!! 😂😂😂😂
@vlaxyz ted jsem si úplně vzpomněla na ten vtip s tím teploušem 😀
@bobule2015 prdelka na žetony 😀😁😁😁
@vlaxyz jasnýýýýýýýý 😀
Jen dva prsticky 😂😂