Nejlepší ZOO!!!!!rejnoci jsou boží
19. čer 2016
vlaxyz
autor@zlati24 zkusili jsme to 😀 aby měl Sebastian hezký album tak jsme se přemohli 😀
@princezsverunka to je takovej hnus že bych tam tu ruku měla klidně celej den 😀
19. čer 2016
Vy tomu rikate hlazeni rejnoku, jo? :-P 😀 😀 no teda! A v ZOO? 😀 ale u vas me nic neprekvapi ;) jste super a slusiii
19. čer 2016
A měla jsi možnost je i nakrmit? Jsou bezva, takových zoo víc. 🙂
19. čer 2016
škoda, tak třeba příště 🙂
19. čer 2016
Mám tuhle zoo kousek za barákem,koupila jsem si celoroční vstup a jezdíme na procházku každý týden 🙂
20. čer 2016






Ty joo vy se taky jednou tváříte normálně jo? 😀 😀 nee sluší vám to 😵