jak je děláš?? :D .. jako si hrozná .. palačinky máš naprosto krásný a lívance nadýchané .. sereš mě !!! :D :D
6. črc 2016
Vis co jdi do prde*e 😡😡😡
6. črc 2016
vlaxyz
autor@nicollegita čekala jsem tě 😂😂✌

6. črc 2016
@vlaxyz a ze jsi napsala 😡
6. črc 2016
vlaxyz
autor@nicollegita však píšu 😂😂 musím ještě uklidit a pak můžu psát do haleluja 😂😂
6. črc 2016
@vlaxyz jooo pises az je mas sezrany 😡
6. črc 2016
vlaxyz
autor@nicollegita ještě jich 6 zbylo, můj si taky poručil 😂😂😂✌
6. črc 2016
@vlaxyz 🖕🏼🖕🏼🖕🏼
6. črc 2016
Ty vypadají krásně 🙂
6. črc 2016
by do tebe jeden neřekl..fakt! 😀
6. črc 2016
miluju Homera a nesnáším tyto fotky - mám pak chutě jak těhotná 😀
Ale vypadají vážně nechutně žravě - mlask
6. črc 2016
Hlavně, že jsem před chvílí jedla.. No.. Tak nic, jdu dělat těsto, není zbytí 😀
6. črc 2016

Jdi do riti 😀 😀 pak nemám mít z koníka kila navíc 😀