Já perničky budu dělat dneska😂Taky na nás se synem přišla mlsná😀
29. kvě 2016
Cituji přítele, když to viděl.. "Tyvole to je v p*deli s těma lidma, co se to děje?" 😀 😀 😅
29. kvě 2016
Já si včera říkala "a jako proč bych si ty vanilkový rohlíčky nemohla udělat" 😂😂 asi do toho jdu
29. kvě 2016
Mmmm, tak a teď jsem dostala taky chuť a to nejsem těhotná 😀
29. kvě 2016

Chutě jsou zrádné 😂😂😂