Pfff... Tu je dneska nuda, že by si člověk i Facebook založil 😀 😀 😀 😀
si blbá! 😀
1. črc 2016
Na fb to neni o moc lepší 😀
1. črc 2016
vlaxyz
autorUž viiiiim proč je tu takový ticho 😀 😀 @bobule2015 ještě nehlásila co měla k obědu 😂😂😂 😀 😀
1. črc 2016
Tak konecne odinstaluj i kone 😀
1. črc 2016
vlaxyz
autor@nicollegita baví se tu někdo s tebou??? 😀 😀 holka bys ještě brečela a křičela po ulici: "kde je Vlastička?!! Vlastičko ozvy se!!" 😂😂😂😂😂
1. črc 2016
@vlaxyz no cela zhava 😂😂😂
1. črc 2016
vlaxyz
autor@nicollegita já si myslím 😂😂😂
1. črc 2016
@vlaxyz ehm.... K obedu sem mela prave banan .. Jinak srm nic nejedla 😖
1. črc 2016
vlaxyz
autor@bobule2015 ty odpočívej a vůbec si nas nevšímej 😂😘😘
1. črc 2016
1. črc 2016
@vlaxyz na Vas musim furt myslet 😝... A uz se tu nudim 😖
1. črc 2016
vlaxyz
autor@bobule2015 neboooj za chvíli si doma a bude to zas při starým ✌😘
1. črc 2016

mas roupy, co?🙂