
náš pes sežral, fakt sežral, né jen rozkousal, čtyři kožené náhubky, zůstaly jen nýty a spona
což o to, je to pes.. ale nám tohle dělá kočka!!! 😀 a to jí za týden bude rok 😀
Fredeeeee uteeeeec
nazuj cvičky a šup pro nové papuče 🙂
@nadja73 taky mě to napadlo.. nový appuče, ty samý... trošku je ošoupat zevnitř... stačí houbičkou an nádobí.. a nechat Fredíka at si pokouše než přijde chlap a budou vypadat úplně stejně 😀
@rzymani taky jsme měli podobný šok 😀 Fred měl nějakou střevní chřipku a furt jen zvracel a měl průjem. Když už se to trošku zlepšilo tak nad ránem začal nehorázně zvracet červený kusy. Krve by se ve mně nedorezalo a chtěla jsem hned volat pohotovost. Pak jsem ty zvratky prozkoumala a zjistila že ten šulin žral celou noc naši červenou deku a pak ji postupně vyblil 😀 😀 myslela sem že ho v tu chvíli zabiju 😀
hele a uz vam vase zvire (nas kocour) sezralo pasku z magnetofonove kazety? To je pak kolotoc, kdyz tech 1000 metru mu tahate ze zadku😀
@nadja73 nám zatím ta naše zlikvidovala lanka na veškeré žaluzie v baráku 😀
Kdybych mela sepsat co vsechno mi kdy sezrala nebo znicila zvirata tak tu budem tejden 😀 od krecku a potkanu pres kraliky a papousky po psy a kocky...
babičce pes okousal totalne zachodové prkýnko 😀
😂😂😂a zas ten nevinný úžasný výraz ❤️😍
Malinko mimo...mohu se zeptat, jaka je to rasa /plemeno/. Dekuji 🙂
