Před půl rokem jsme si dovezli domů krásné malé štěňátko. Hned první den si oblíbil papuče mojeho chlapa. Ptala jsem se ho, jestli mu náhodou nevadí, že mu je ožírá. Jeho slova si pamatuju do dnes...
"Miláčku. Je to pravá kůže. To nerozkouše i kdyby chtěl"
Přesně dnes nastal den D... Po x měsících úporného snažení Fred boty zdolal 😀 😀 😀 R.I.P. ty kůžo!! 😀 😀 to zas bude řev 😀

náš pes sežral, fakt sežral, né jen rozkousal, čtyři kožené náhubky, zůstaly jen nýty a spona
což o to, je to pes.. ale nám tohle dělá kočka!!! 😀 a to jí za týden bude rok 😀
Fredeeeee uteeeeec
nazuj cvičky a šup pro nové papuče 🙂
@nadja73 taky mě to napadlo.. nový appuče, ty samý... trošku je ošoupat zevnitř... stačí houbičkou an nádobí.. a nechat Fredíka at si pokouše než přijde chlap a budou vypadat úplně stejně 😀
@rzymani taky jsme měli podobný šok 😀 Fred měl nějakou střevní chřipku a furt jen zvracel a měl průjem. Když už se to trošku zlepšilo tak nad ránem začal nehorázně zvracet červený kusy. Krve by se ve mně nedorezalo a chtěla jsem hned volat pohotovost. Pak jsem ty zvratky prozkoumala a zjistila že ten šulin žral celou noc naši červenou deku a pak ji postupně vyblil 😀 😀 myslela sem že ho v tu chvíli zabiju 😀
hele a uz vam vase zvire (nas kocour) sezralo pasku z magnetofonove kazety? To je pak kolotoc, kdyz tech 1000 metru mu tahate ze zadku😀
@nadja73 nám zatím ta naše zlikvidovala lanka na veškeré žaluzie v baráku 😀
Kdybych mela sepsat co vsechno mi kdy sezrala nebo znicila zvirata tak tu budem tejden 😀 od krecku a potkanu pres kraliky a papousky po psy a kocky...
babičce pes okousal totalne zachodové prkýnko 😀
😂😂😂a zas ten nevinný úžasný výraz ❤️😍
Malinko mimo...mohu se zeptat, jaka je to rasa /plemeno/. Dekuji 🙂
