radši varovat dopředu 😀

4. čer 2016
Ja dala za plenkovou vybavu 5000. To je teprva k posrani 😀
4. čer 2016
vlaxyz
autor@panickatlamicka tak ale to už musíš látkovat ne?? 😀 😀
4. čer 2016
Malemu pampers vubec nesedli 😐
4. čer 2016
4. čer 2016
Takže nepředpokládáte čtyř a půl kilového buřta, kterému padnou trojky už v porodnici, jo? 🙂
4. čer 2016
@mollyweasley nas maly mel 4kg a jednicky mu byly 😁
4. čer 2016
@jana12369 Moje mladší měla 4,5 a trojky jí byly...😀
4. čer 2016
vlaxyz
autor@mollyweasley 4,5kg?????? 😀 😀 by mu strach nedovolil!! 😀
5. čer 2016

Ty první plínky měsíční jsem taky objednávala 🙂