vlaxyz
autor@zitekutomika a ještě mu řekneš, že pujdes na nákup s ním a on se začne rozčilovat, že přece dokáže dovést 2 věci 😀 😀
2. čer 2016
@vlaxyz to znám... až moc dobře 😀
2. čer 2016
Presne tak je to u nas prinese plnou krabici nepotrebnejch veci pro nej potrebnejch a pak mu reknu kup chleba a nic a nebo kup ovoce na smothhi nekolik druhu tak si prinese brusku a banay ale asi pres 2 kila ale jen banany
3. čer 2016
Ty zijes s mým chlapem?
3. čer 2016

aneb co si neuděláš sám, není