icon

SMS odpoledne Stárkovi: Miláčku, kup kolíčky na prádlo. Chci ho dnes pověsit venku, když je tak pěkně...
Nekoupil...

Právě teď...
Stárko: "Heeej miláčku, co děláš na tom balkoně tak dlouho. Nemůžeš mě vystřídat a jít si hrát s malým??"
Já: "Nemůžu, hlídám prádlo aby neuletělo" 👌👌

avatar

😂😂😂

15. čer 2020
avatar

A to se vyplatí😂

15. čer 2020
avatar
vlaxyz
autor

@flabelina si piš 👌👌👌😂

15. čer 2020
avatar

Dobře, Ty!!!

15. čer 2020
avatar
15. čer 2020
avatar

Vsadím se, že zítra máš kolíky na stole 😂😂😂

15. čer 2020
avatar
15. čer 2020
avatar

😂😂😂👌

20. zář 2020
avatar

Udělala bych to stejně 😁😂🤣😉👌👍

21. zář 2020