vlaxyz
autor@princezsverunka ještě zbylo 😀
3. kvě 2016
@vlaxyz no kdybych aspoň něco takového snesla:((jak je to smažený a vůbec jídlo pomalu nic nedostanou..jen rohlíky :D :(((ale dala bych si fakt hned sice s bramborem ale tohle miliji
3. kvě 2016
vlaxyz
autor@princezsverunka hranolky jsou z trouby, žádný olej :-P
3. kvě 2016
@vlaxyz ty jsem ještě nejedlá :D a jsou dobre?
3. kvě 2016
vlaxyz
autor@princezsverunka tak... Jsou jiné... Není to vymáchany v tom oleji... Ale jsou dobrý 😀
3. kvě 2016

Vypada to úžasně!!!! Já mám hlad:((