Takový obývák mám taky v plánu, až postavíme barák. Je to krása 🙂
@vlaxyz můj už se stím drbká měsíc,ale výsledek stojí za to ☺️. My jsme se vrhli na komplet rekonstrukci,ložnici už máme,kuchyň nám budou montovat tenhle týden,koupelnu máme taky rozdrbanou a obývák už se taky finišuje.Pokojík se bude předělávat teď přes léto. Mysleli jsme že to bude hotový už dřív,ale zasekali jsme se na stavebních pracích 🤗. Můj si to totiž dělá sám,po práci 🙂
@caaajicek a máte byt nebo barák?? A jak jste přežívali v těch místnostech?? My právě cca za měsíc dostaneme klíče a na bytě kterým jsme máme 3 měsíční výpověď ale já mám za 70 dní rodit tak nevíme jestli máme chystat už na nový a tady dat výpověď nebo počkat až bude všechno komplet?? Nevíme jak budeme finančně dávat nájem a ještě hypotéku
nádhera, to je obývák mých snů 😵 Mně se tyhle kamenné záležitosti strašně líbí 😉
nejlepší stěny,už aby jsme to taky meli hotove...:D


to je krása, moc se mi to líbí