😀 😀 😀
@nicollegita
@cuprice
@bobule2015 vy se smějete, ale víte co to je, těšit se na jedno blbý číslo na koníku?? 😀 do konce šestinedělí nic jinyho hold dělat nemůžeme tak mám radost jak na vánoce 😀 😀
@vlaxyz tak to bych to křtila denně 😀 že to přijde, že se na to "číslo" těšíš, a pak že se s ním loučíš 😀
@bobule2015 nepřeháněj 😀 to už je moc námahy na mě 😀
@vlaxyz sim tě 😀 jak tě znám, ještě by se ti to zalíbilo 😀 ... hmmm já tam mám 115 😀
@vlaxyz áá tak 114 😀 tak to pokřtíme tu obývákovou stěnu 😀 včera přidělal poslední skřínku, co měří 1metr, 14 cm 😀 😀
@bobule2015 a ještě něco u vás měří tolik??? 😀 😀
@vlaxyz bys ještě záviděla

@vlaxyz 😀 😀 😀

@bobule2015 pfff... Na ty malý ocásky nejsem zvědavá 😀 😀

@vlaxyz to potom nevím co budeš dělat s číslem 68 zejtra 😀 já budu mít zejtra 113 😝 😀 😀
@bobule2015 u nás se ke každýmu číslu přidává nula navíc 😂😂😂😂😂😂
@vlaxyz 😀 😀
Zavidim ze uz to mas za par!! 🙂
@terezamiminko utíká to hrozně rychle, ale už bych ho chtěla u sebe 🙂
Ou ou 😀 tady dneska u nekoho bude sekec mazec 😀 chudaci sousedi 😀
@ivana123321 pffff... Kdyby 😀 😀 můžeme tak maximálně to jedno číslo 😀 to je dovolený 😀
@vlaxyz ale několikrát 😀
@vlaxyz a jedéém ty můj oři 😀

😂😂😂