vlaxyz
autor@lleennttiillkkaa my taky nemáme psa, ale přerostlého potkana 😀 😀
7. čer 2016
my kočku a morče
7. čer 2016
nedělají to s kočkou? 😀
7. čer 2016
vlaxyz
autor@lleennttiillkkaa tak to zkřiž a nazvy to psem 😀
7. čer 2016
vlaxyz
autor@bobule2015 to je určitě na zakázku takže by to šlo 😀
7. čer 2016
@vlaxyz protože naše kočka je opravdu parchant 😀
7. čer 2016
vlaxyz
autor@bobule2015 ty a nemáš náhodou sem dávat fotku??? 😀
7. čer 2016
@vlaxyz mám, ale včera jsem padla v půl desátý na hubu ☹ ani jsem jí nečesala..... z práce mažem rovnou na byt a včera jsme to nějak přetáhli ☹ ale neboj, dodám 🙂
7. čer 2016
To chci 🙂
7. čer 2016
to sme už se ségrou sháněly a ani prd 😖
7. čer 2016
Dala bych si to na dvere i kdybych psa nemela 🙂
7. čer 2016
http://www.fler.cz/zbozi/pozor-zly-pes-7042243
Mají tam i tu kočku 🙂
7. čer 2016
My to tam sice nemáme, ale každý to o nás víc (+ máme kočku a ne psa).
7. čer 2016

že bych si kvůli takový krásný cedulce pořídila psa?