To praní není až tak špatná práce... Hodíš tam hadry a hodinu můžeš být na mobilu a přesto to vypadá, že něco děláš 😀 😀 😀
A co teprve, když k tomu máš i sušičku 😀 - to se teprve nadřeš 😀
6. čer 2016
Nooo ale pockej co da prace to povesit😀😀😀 to veseni ja uplne nesnasim 😂
6. čer 2016
vlaxyz
autor@ilonne neděs 😀 to už je moc čudlíků 😀
@nicollegita to bude dělat tata ať se taky zabaví 😀
6. čer 2016
@vlaxyz chudak 😀😀😀
6. čer 2016
vlaxyz
autor@nicollegita já volila program a dávala aviváž a kapslu 😀 mám splněno 😀
6. čer 2016
Stejne tak pokzd mas mycku.Po obede zapnu mycku s prackou a jsem nadrena tak ze si musim lehnout k malemu.