@miryp taky mě to napadlo 😀
16. čer 2016
vlaxyz
autorLepší??? 😂😂😂😂
16. čer 2016
Ten stůl!! prosímtě, půjčila nebo prodala bys mi ten stůl?? Má strašně krásnou desku totiž!

16. čer 2016
holky já z Vás nemůžu 😀
16. čer 2016
16. čer 2016
Jim polivku a zaskocilo mi zrnko ryze.... Malekm jsem se udusila :D Pozn. nevarim na zakazku ani nepestuji ryzi....
16. čer 2016
vlaxyz
autor@barunkasem já se z tebe poseru 😀 pozn. Vlastní výroba, ale produkty v míse obsažené jsou většinou z Lidlu 😀 😀

16. čer 2016
Uplne na prvni fotce je jasne zřetelné, ze v zeleném hornim kosiku se nachazi produkt znacky Maggi nebo Vitana, doufam, ze to neni reklama ci propagace vyrobku?
16. čer 2016
vlaxyz
autor@barunkasem ha!!! Je!!! Prosím, že mě nenahlásíš?? ☹ víš kolik práce mi ten blog dal?? 😀 😀 😀
16. čer 2016



Mno, ale co to oblečení za tebou? 😀