Vypadá krásně 🙂
@denzeyemy
@pajiinka123 díky holky 😀 a přitom je to taková banální kravína 😀 ale je to dobrý to je fakt
@vlaxyz A recept by na tu banalitu byl? 🙂 Prosím prosím 🙂
@pajiinka123
@teriszek holky recept je podle zkušeností z dortů 😀 dívala jsem se jen na korpus jak se dělá a to jsou jen sušenky s rozpuštěným máslem. Ten krém mám z mascarpone a tvarohu, trochu zakysky, vajíčko, cukr a asi 2 lžičky mouky. To uvidíte podle chuti a konzistence. Jinak všechno po kelímkách 😀
@pajiinka123
@teriszek jo a hlavně je to pečený jo?? Korpus 12 minut na 180°C a pak i s krémem na 150°C necelou hodinu
Vypadá fakt krásne 😊👍
Nedělej chute
Uáááá co mi to děláš? 😵 😀 😀
máš to pěkný🙂
Jeee, to je ale krásnej chéze kake 😀 😀 vidíš to, jaká jsi šikovná hospodyňka 😀
My ho milujeme '🙂
krásný šisake :D
Hmmmmm.... luxus.... vypadá to luxusně ženo 😉
@osicenka já nevím co ten chlap furt prudi, když se mi jednou za rok chce tak i napeču 😀
@neominka my od včerejška taky, hlavně já na přípravu 😀
@opravdova_luzy děkuji 😀
@bobule2015 děkuji ženo 😀


To vypada baajecne 🙂