Todle já jsem milovala,když se mi prcek v bříšku boulel 🙂
13. kvě 2016
Jako bolest bych to nenazvala,kůže se víc napinala akorát
13. kvě 2016
Tak každá to máme jinak 😉
13. kvě 2016
Todle já jsem milovala,když se mi prcek v bříšku boulel 🙂
Jako bolest bych to nenazvala,kůže se víc napinala akorát
Tak každá to máme jinak 😉
tak kdyby mu to bylo nepříjemný, tak by to asi nedělal ;)