Včera, když si můj mazal chleba jsem si vzala Pims piškoty a zase proběhla debata...
Můj: "Miláčku a nechceš se náhodou najest normálně??"
Já: "Ne nechci, malej má teď chuť na čokoládu!"
Můj: "Jsem zvědavej, jak to uděláš po porodu. Ty si schopná si nasadit tasemnici jenom proto, že si nedokážeš přiznat, že si nenažraná... Tady jsem měl tofife, kterej pavouk, skřítek nebo pes ho sežral???"
Já: "A to mi připomíná, že mravencům už došli oplatky, tak je po cestě z práce kup, děkujiiiii"
😀 😀 😀 😀 😀
pajiinka123

2. čer 2016
úplně vidím sebe 😀
2. čer 2016
Pokud budeš kojit, řekneš to potřebuje mimi do mlíčka 😀
2. čer 2016
😂 ha to jsou argumenty, to doma zkush.m 😂
2. čer 2016
Ehm,kde jsi slyšela náš rozhovor?
Celá já 😂😂😂
4. čer 2016
4. čer 2016
4. čer 2016