lujsink

1. kvě 2016
V tom se da i chodit??

1. kvě 2016
Náhodou, já mu fandím!!! :D Je vidět, že je těžce nad věcí :D
1. kvě 2016
To je jak velbloudí nohy :d
1. kvě 2016
Mit zeleny fusky, je jak zelva Ninja 😀
1. kvě 2016
vlaxyz
autorTak teď jste nás rozesmály 😀 😀 😀

1. kvě 2016
jee jsme rada ze nejsme sama, muj to nosi taky..nechapu..uz 8 let s e mu s moji mamkou smejem..😀 zajimavy,.zarezanej palec mu nevadi,ale zarezany trenky jo..😀
1. kvě 2016
Nahodou v Asii je to docela normalni 🙂
1. kvě 2016
vlaxyz
autor@magdalenkaapolenka ale můj chlap je čech jak poleno 😀
1. kvě 2016
@vlaxyz se nechal inspirovat, mozna je v srdci multikultutni

1. kvě 2016
vlaxyz
autor@magdalenkaapolenka tož ten určitě ne 😀 on je akorát trošku blb ale to je všechno 😀 😀 😀
1. kvě 2016
Jako moje mama je na tohle taky expert 😀 Vzdycky se ji smeju 😀
1. kvě 2016
