Yes!!!! Hypotéka schválená a jde se zaplatit rezervační záloha na byt! 😀 😀 V životě jsem nebyla šťastnější 😀
vlaxyz
autor@nicollegita přesně tak 😀 a tam si budu moct řvát jak se mi zachce 😀
25. čer 2016
Úplně ti rozumim 😉 mela jsem při schválení hypo stejne pocity 😉
25. čer 2016
@vlaxyz jooo a aji nic nedelat 😀
25. čer 2016
Takže Hulín? 😊
25. čer 2016
vlaxyz
autor@actiimelka jojoo 🙂
25. čer 2016
Paraaada konecne budes mit svoji jeskyni 😂