13. kvě 2016
dobrýýý

13. kvě 2016
13. kvě 2016
13. kvě 2016
promiň, ale pobavila jsem se 😀 myslím, že dítko to naspalo od srdce 😀 😀

13. kvě 2016
vlaxyz
autor@bobule2015 jako... Nevím co bych mu na to řekla 😀 nadávat mu nemůžeš, protože dostal jedničku 😀 každopádně bych nechtěla být v její kůži 😂😂😂
13. kvě 2016
@vlaxyz já bych mu asi prvně vynadala, ale pak byhc se začala strašně smát 😀 aby vědělo, že se tohle neříká ale zase pochválit za výřečnost 😀
13. kvě 2016
to je božíí 🙂

13. kvě 2016
vlaxyz
autor@bobule2015 ve světě se neztratí 😀 😀 počkej až se ztratí v nákupáku a bude muset popsat maminku 😀 😀 😀
13. kvě 2016
@vlaxyz chudák maminka 😀 a úplně vidím ten nechápající výraz prodavačky 😀
13. kvě 2016
vlaxyz
autor@bobule2015 "Má hnědé vlasy a průjem" 😀 😀 😀

13. kvě 2016
13. kvě 2016
13. kvě 2016
Tak to pobavilo,detska uprimnost je super 😂

13. kvě 2016
13. kvě 2016
Tohle je fakt super

13. kvě 2016
14. kvě 2016
15. kvě 2016
To je uzasne!! Fakt pobavilo! Ta uzasna detska uprimnost 😄😄😄
27. kvě 2016
Bomba 😀
28. kvě 2016

Na prujem je dobry enterol 😀