icon

Zase o rok mladší 😍
Zase sladkých 17😍
Už krásných 8 let sedmnáct 👌😀

1
avatar

A víš že bych ti těch 17 věřila! Krásné narozky 🎉

9. kvě 2020
avatar

Vše nejlepší! 😀🍾🍹

9. kvě 2020
avatar

Vše nej 🌷

9. kvě 2020
avatar

Jak často po tobě chtějí občánků kvůli cigaret a alkoholu?? Typovala bych, že pokaždé 😆

9. kvě 2020
avatar

Hodně štěstí 🙂

9. kvě 2020
avatar

Vše nej 🎉

10. kvě 2020
avatar
vlaxyz
autor

Moc Vám děkuji holky 😍😍😍 a
@bajjunka ano, téměř pokaždé když nemám Voldiho s sebou 🤣🤣

10. kvě 2020