Byl někdo na terapeutickem pobytu ? V soukromé klinice LOGO Brno ? 😊 Vyplatí se s dítětem (6let) s VD ? Není to ztráta času a peněz ? 😊
M chodíme ambulatně a jsou tam skvělí 👍
11. únor 2024
Tady si s dovolením přisednu
11. únor 2024
Byl někdo na terapeutickem pobytu ? V soukromé klinice LOGO Brno ? 😊 Vyplatí se s dítětem (6let) s VD ? Není to ztráta času a peněz ? 😊
M chodíme ambulatně a jsou tam skvělí 👍
Tady si s dovolením přisednu
Syn byl v Praze a trošku se to zlepšilo..