
123 / 123
12 dní po porodu, pupenko mi zůstalo, musíme makat
zmizi neboj, to vybehas 🙂
29. srp 2011
tohle nic není... já mám větší a dost divně se mi vyvaluje už od žeber... takže tvoje bříšku bude za pár týdnů fuč i bez makání .)
29. srp 2011
ještě se ti zatahuje děloha, za dva tři týdny je břicho pryč ... a ještě mi řekni, kde ti jako zůstaly ty kila ... jsi bulík
29. srp 2011
TO JE JAK PUPÍŠEK V PULCE TĚHU. ALE ZA CHVÍLI JE DOLE!!
29. srp 2011
SPI HODNĚ NA BŘICHU
29. srp 2011
Vždyt jsi chvíli po porodu, uvidíš, to půjde pryč samo 🙂 já si říkám, jaký to bude po porodu bez pupika nezvyk 😀
29. srp 2011
počkej za týden to už nebudeš mít žádný, pěkně se zatahuje
29. srp 2011
super😉 Bříško půjde dolů raz dva, neboj.