icon
123 / 123
12 dní po porodu, pupenko mi zůstalo, musíme makat
avatar

super😉 Bříško půjde dolů raz dva, neboj.

29. srp 2011
avatar

zmizi neboj, to vybehas 🙂

29. srp 2011
avatar

tohle nic není... já mám větší a dost divně se mi vyvaluje už od žeber... takže tvoje bříšku bude za pár týdnů fuč i bez makání .)

29. srp 2011
avatar

ještě se ti zatahuje děloha, za dva tři týdny je břicho pryč ... a ještě mi řekni, kde ti jako zůstaly ty kila ... jsi bulík

29. srp 2011
avatar

TO JE JAK PUPÍŠEK V PULCE TĚHU. ALE ZA CHVÍLI JE DOLE!!

29. srp 2011
avatar

SPI HODNĚ NA BŘICHU

29. srp 2011
avatar

Vždyt jsi chvíli po porodu, uvidíš, to půjde pryč samo 🙂 já si říkám, jaký to bude po porodu bez pupika nezvyk 😀

29. srp 2011
avatar

počkej za týden to už nebudeš mít žádný, pěkně se zatahuje

29. srp 2011