Kontrola ve 2. měsících, Kristýnka má 5,78 kg a 59 cm, je to kus pořádné ženské a dostali jsme první žihadýlko
vrtenka
autor@saminomimino jsme otesánci teto ... zachvilku nás Kristýnka sní taky
18. říj 2011
naše malá si drží lini,někdy se nacpe jak balon ale ona spíš po troškách a často,jako máma 😀
18. říj 2011
koukám, že máme další konkurenci 😀 otesánky máme rádi
18. říj 2011
téda to jsou ale míry!!!! Kde my se hrabeme a to máme chlapáka 🙂)
19. říj 2011
No doufám, že nepřeroste Kryštůfka 🙂 to je teda slečna!
19. říj 2011
jé vy jste "řízci" to máme tak teď mi 😀 ale jsme delší 😀