Tak dneska první monitor a dozvíme se, kolik už Kristýnka váží, jsem strašně zvědavá.
Tak pak poreferuj, já už bych pomalu taky měla jít na nějaký monitor, uvidíme, co nám doktorka ve středu řekne ;o) taky se těším jak malá holka. Tak ať vše dopadne dobře.
@mami29
@estrela113
@flagicka
@nunynka86
Tak naše prtě má 2630 g, monitor mi nedělal, jen utz, na monitor jdu v pondělí do porodnice ...říkal, že ta hlenová zátka mi odejít mohla a že je to jen dobré znamení, že se přirozeně chystám sama na porod, takže prý je to dobře, ale nějaký předčasný porod to neznamená 🙂 ... čekala jsem, že už bude malá vážit víc, takže jen ať v tom bříšku počká do termínu a hezky ještě přibere.
No to jo, 2630g je ještě mrňous. Však to máš za pár, ještě 3 týdny vydrž ... ať malá doroste, a když bude malinká, bude se ti aspoň líp rodit ;o)
@estrela113 Já jsem i ráda, že je menší, no menší ... doktor říkal akorát, ona ještě za ty 3 týdny přibere, když bude mít k těm 3 kilečkům, budu spokojená
No já bych na takového mrňouse neměla ani oblečky ;o) jojo však 3 týdny, to už je za chviličku, my máme necelých 6 týdnů do napočítaného termínu a kdo ví, který bude den bude ten pravý
@estrela113 já mám naštěstí něco i ve velikosti 50 🙂 tak uvidíme, kolik prcina nabere
Velikost 50? No to jsem vůbec nesháněla, i 56 mi přijde malilinkatá...
@estrela113 já mám 50 po sestřence, co mi půjčila, kdyby náhodou
Drzim palecky at je vse jak ma.