icon

Tak dneska první monitor a dozvíme se, kolik už Kristýnka váží, jsem strašně zvědavá.

avatar

Drzim palecky at je vse jak ma.

15. črc 2011
avatar
vrtenka
autor

@mami29 moc děkujeme, snad bude vše ok

15. črc 2011
avatar

takze budes mit utz? Ja uz do porodu ne.

15. črc 2011
avatar

Tak pak poreferuj, já už bych pomalu taky měla jít na nějaký monitor, uvidíme, co nám doktorka ve středu řekne ;o) taky se těším jak malá holka. Tak ať vše dopadne dobře.

15. črc 2011
avatar

tak pak napiš jak jsi dopadla mamino 🙂!!!

15. črc 2011
avatar

určitě dej vědět, jak jste na tom s malou!!

15. črc 2011
avatar

@vrtenka tak jak jsi dopadla???🙂

15. črc 2011
avatar
vrtenka
autor

@mami29
@estrela113
@flagicka
@nunynka86
Tak naše prtě má 2630 g, monitor mi nedělal, jen utz, na monitor jdu v pondělí do porodnice ...říkal, že ta hlenová zátka mi odejít mohla a že je to jen dobré znamení, že se přirozeně chystám sama na porod, takže prý je to dobře, ale nějaký předčasný porod to neznamená 🙂 ... čekala jsem, že už bude malá vážit víc, takže jen ať v tom bříšku počká do termínu a hezky ještě přibere.

15. črc 2011
avatar

No to jo, 2630g je ještě mrňous. Však to máš za pár, ještě 3 týdny vydrž ... ať malá doroste, a když bude malinká, bude se ti aspoň líp rodit ;o)

15. črc 2011
avatar
vrtenka
autor

@estrela113 Já jsem i ráda, že je menší, no menší ... doktor říkal akorát, ona ještě za ty 3 týdny přibere, když bude mít k těm 3 kilečkům, budu spokojená

15. črc 2011
avatar

No já bych na takového mrňouse neměla ani oblečky ;o) jojo však 3 týdny, to už je za chviličku, my máme necelých 6 týdnů do napočítaného termínu a kdo ví, který bude den bude ten pravý

15. črc 2011
avatar
vrtenka
autor

@estrela113 já mám naštěstí něco i ve velikosti 50 🙂 tak uvidíme, kolik prcina nabere

15. črc 2011
avatar

Velikost 50? No to jsem vůbec nesháněla, i 56 mi přijde malilinkatá...

15. črc 2011
avatar
vrtenka
autor

@estrela113 já mám 50 po sestřence, co mi půjčila, kdyby náhodou

15. črc 2011