icon
31 / 107
štědrovečerní večeře
avatar

chuďátko malinké ☹

7. led 2013
avatar

V nemocnici se to zhoršilo? :(

7. led 2013
avatar

Bože... je strašně moc oteklá! ☹ neuvěřitelný, co jí v té nemocnici provedli! Změnila bych všechny doktory, fakt a zkusila znovu ten detox! Podle fotek byla 10000x lepší při detoxu

7. led 2013
avatar

no to každopádně,proto mě to tak strašně štve ☹

7. led 2013
avatar

Beruška..moc vám přeji, aby bylo brzy po všem a z malé byla krásná zdravá holčička..hlavně hodně síly pro boj a věřím, že to nakonec všechno dobře dopadne..budu držet pěstičky..Jo a Mavor mi doporučila shlédnout toto video, když mě trápila jedna věc..posílám dále..třeba vám to taky pomůže.. 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=N4pnNT5KEyY

7. led 2013
avatar

Proboha?! Nedá mi to sem nenapsat.... To je vážně příšerné... Je mi vaší maličké strašně moc líto... Přeju, aby se co nejdříve dala do pořádku a posílám hromadu sil a energie, která bude potřeba při její léčbě!!!

7. led 2013
avatar

Chudinka malá! ☹ Držím vám palečky na lepší zítřky!

8. led 2013
avatar

Nemají doktoři pomáhat!!! Chudinka maličká... Neříkám, že to snad udělali schválně a chtěli jí ublížit. Asi je ta nemoc tak složitá, že sami nevědí, co s ní. Ať se Vám podaří s nemocí zatočit, třeba z toho malá vyroste. Copak chce člověk tak moc, když by chtěl jen zdravé dítě?

8. led 2013
avatar

Male zlatičko ☹ ☹ ale ju doriadili!!!! Hned by som ich povyhadzovala všetkych dojedneho!!

8. led 2013
avatar

@martinka1981 na konci týdne jedeme na kontrolu,tak asi vyhodí mě,naštěstí jen z ordinace 😀

8. led 2013
avatar

@vrtulka81 to je neskutočne čo si musi to zlatičko vytrpieť. U vas v CZ nemate take kupele ako sme mali my Travnicu?? Neviem či to poznaš-vodu tam mali liečivu z Podhajskej a mali vyborne vysledky,len žial to zavreli ☹ ale ešte jedny by mali byť na SVK len neviem kde 😝

8. led 2013
avatar

@martinka1981 no něco tu je,ale není to tak účiné (říkala paní co tam pracovala,byla lupenkář),vím o Smrdákoch u vás,ale ty sou až od tří let.

9. led 2013
avatar

@vrtulka81 a kolko ma vlastne tvoja mala?? Možno keby ste sa s nimi spojili a povedali v akom ste stave tak by vas vzali,alebo neviem ako to funguje ☹ jaaaj moje zlatičko,tak rada by som pomohla ale netušim ako ☹

9. led 2013
avatar

Má 18 měsíců,taky sme už nad tím přemýšlela.Chceme vyzkoušet tu sůl z podhajské,biotermal a taky ji znovu detoxikovat,ale tentokrát bez zásahu lékařů,kdybych věděla jak to dopadne,poslala bych je někam ☹

9. led 2013
avatar

@vrtulka81 Zkoušely jste tu A-dermu?

13. led 2013
avatar

Zkoušeli,ale vůbec žádný výsledek,ani malý náznak ☹

13. led 2013
avatar

ahoj nezkoušeli jste firmu Akuna z čr?

10. bře 2013
avatar

@wali85 takhle vypadala tři dna po propuštění z nemocnice, 14 dní před použití chlorelly a té masti

18. čer 2013