icon

Děkuji za dvě srdíčka!

avatar

nemas zac mela jsem jich tu nasyslino tak posilam.dal 🙂

26. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@avenger jůů díky čím sem si zasloužila? 🙂 Jinak taky sem sysel taky musí poslat dál 🙂)

26. črc 2016
avatar

@wrtulka tim ze jsi 🙂 my mame za par okamziku presneji v 14:30 dalsi soud tak je potreba udelat radost i ostatnim 😉

26. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@avenger super! Chápu-li tak soud čekáte že dopadne velmi pozitivně pro vás viď? 🙂 Držím palce a moc děkuji!

26. črc 2016
avatar

@wrtulka po tom co bio matka predvedla minuly vikend tak jinak to ani dopadnout nejde 🙂 dekujeme pak pridam.dalsi clanek 😉

26. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@avenger všechno zlé je pro něco dobré rozumím. Napiš článek ráda si ho přečtu!

26. črc 2016
avatar

@wrtulka cetla jsi ho o tom prvnim soudu ?

26. črc 2016
avatar
wrtulka
autor

@avenger už jsem to dočetla (až teď) já sem už tolik nechodím (myšleno MK) tak jsem si ho nevšimla dřív teda nářez ..jako já vím že jsou ty zkony teď na hlavu ☹ a není a není to o právech dítěte je to o právech bio rodičů která sou stavěna na první místo před potřeby, psychický stav dětí já to fakt nepobírám nebo pobírám ale dobře mi z toho není ☹ No je dobře že u vás to dopadlo /dopadne dobře ale ty nervy za to nestojí!

26. črc 2016