Děkuji za dvě srdíčka!
wrtulka
autor@avenger už jsem to dočetla (až teď) já sem už tolik nechodím (myšleno MK) tak jsem si ho nevšimla dřív teda nářez ..jako já vím že jsou ty zkony teď na hlavu ☹ a není a není to o právech dítěte je to o právech bio rodičů která sou stavěna na první místo před potřeby, psychický stav dětí já to fakt nepobírám nebo pobírám ale dobře mi z toho není ☹ No je dobře že u vás to dopadlo /dopadne dobře ale ty nervy za to nestojí!
26. črc 2016
nemas zac mela jsem jich tu nasyslino tak posilam.dal 🙂