Kdo sledujete můj blog tak dnes malá úvaha http://adopce-donaha.infoblog.cz/clanek/vdecnos...
Ta maminka to řekla hezky, ty matky zaslouží obdiv. Mohly by své dítě nechat zabít, ale dají dětem šanci na nový život, byť to není ani trochu lehké.
Ta maminka to řekla hezky, ty matky zaslouží obdiv. Mohly by své dítě nechat zabít, ale dají dětem šanci na nový život, byť to není ani trochu lehké.