Dobrodružství v kuchyni #10: To jsem si tak odskočil na hodinu a půl do kuchyně a co se nestalo.
Taky je chci letos dělat a teď si mě tak navnadila ze možná už dnes 😀
24. lis 2015
24. lis 2015
Tak už jsou v troubě 😀 tož to su zvědavá co z toho vznikne 😀
24. lis 2015



Paráda! Šikula! Svému chlapovi jsem pečení zakázala, stačí, že umí líp vařit, kdyby ještě lépe pekl, to bych asi neunesla 😀