icon

Dobrodružství v kuchyni #13: Tak se nám v ledničce chladí těsto na špenátové Quiche Lorraine. Snad se to povede. Držte mi palce.

avatar

Vezmes si me? 😀

12. pro 2015
avatar

Teda ani netusim co to je natoz aby to vedel ci udelal muz ;)

12. pro 2015
avatar

na tom se nedá nic zkazit .. mimochodem to jsou nejlepší večeře !!! 😵

12. pro 2015
avatar

recept tady - http://www.recepty.cz/recept/quiche-lorraine-18717

zkusil jsem je špenátové. Nebylo to úplně špatné, ale ještě na tom musím zapracovat.

13. pro 2015
avatar

@acnaj to by se mé manželce asi nelíbilo. :D

13. pro 2015