Holky nevim, zda jsem si ted vecer vzala Ascorutin :D beru 2×2×2...kdyz si vezmu 2x2x4 stane se neco?
xmele004
autor@maruskakaras hm pozde :( v pribalaku psali ze pri vetsim uziti muze nastat prujem, tak snad je to jediny co se muze stat :-/
23. kvě 2017
@xmele004 tak držím palce, ať se z toho nepo*** 😀 snad když píšou jen to, tak to nebude tak žhavé 😉
23. kvě 2017
zaveďte si do jídelníčku pohanku ta rutin obsahuje přirozeně
23. kvě 2017
není bezpečnější si ho nevzít? myslím, že vynechaná dávka ke bezpečnější než dvojitá...