
3 / 5
Nůžky na nehty se zakulacenými konci
presne, take pouzivam pouze klasicke z manikury, jinak bych nic neustrihla!
19. říj 2010
Též jsem s těmahle nic neustřihla..já nejradši nehtíky ocvakávám kleštičkama
19. říj 2010
Super, díky za rady!
21. říj 2010
taky používám klasické, chce to opatrnost
18. led 2011
taky používám manikúrní 🙂
7. únor 2011
Souhlasím, tyhle jsou šílené. Taky jsem je koupila a nejde s nimi ustřihnout absolutně nic ☹ Také používám klasické "dospělácké" 🙂
25. únor 2011
přesně tak, tyhle jsou příšerné....☹
12. dub 2011
Mě se osvědčily kleštičky na nehty v dětské velikosti.
9. říj 2011
Dle mého soudu naprostá zbytečnost, navíc byly tupé .. používám klasické nůžky z "dospělácké" manikúry, při troše opatrnosti s nimi nemůžete miminku ublížit ..