icon
3 / 5
Nůžky na nehty se zakulacenými konci
avatar
yanca
autor

Dle mého soudu naprostá zbytečnost, navíc byly tupé .. používám klasické nůžky z "dospělácké" manikúry, při troše opatrnosti s nimi nemůžete miminku ublížit ..

19. říj 2010
avatar

presne, take pouzivam pouze klasicke z manikury, jinak bych nic neustrihla!

19. říj 2010
avatar

Též jsem s těmahle nic neustřihla..já nejradši nehtíky ocvakávám kleštičkama

19. říj 2010
avatar

Super, díky za rady!

21. říj 2010
avatar

taky používám klasické, chce to opatrnost

18. led 2011
avatar

taky používám manikúrní 🙂

7. únor 2011
avatar

Souhlasím, tyhle jsou šílené. Taky jsem je koupila a nejde s nimi ustřihnout absolutně nic ☹ Také používám klasické "dospělácké" 🙂

25. únor 2011
avatar

přesně tak, tyhle jsou příšerné....☹

12. dub 2011
avatar

Mě se osvědčily kleštičky na nehty v dětské velikosti.

9. říj 2011