Co říkáte na jména Stela/Maxim (příjmení Gutwald/ová)?
skvělý výběr... jestli se nám opravdu narodí holčička, jako že doufám že jo, protože máme všechno růžové 🙂 tak máme taky vybrané jména Stella... a Max je jeden z návrhů pro chlapečka... ne Maxim ani Maxmiliám, ale jen Max... takže naprosto super volba 🙂
@ zazulka Zuzko, Stela je moc krásný jméno, taky jsem ho chtěla,ale manžel konzerva byl proti je co jsem to vyslovila.. a Maxim taky dobrý!! 🙂
Jůůů, díky za postřehy, to jsem ráda, že jsou pozitivní 🙂 U holky zvažujem ještě Vandu. U těch kluků je to průšvih..
Zuzi, krásně to letí 🙂 Krásně ti naskakují týdny. Jménamoc pěkná, s příjmením to pasuje, šla bych do nich. ;)
Holky, děkuju za názory 🙂
Je, Maxim se mi líbí taky 🙂
Jéééé 🙂
Maxe jsme chtěli taky... Ale jen zkráceně Max, jenže se nám nehodí k příjmení...☹ Max Sal...☹ Stelinka se mi moc nelíbí..☹ Ale já si myslím, že budeš mít holčičku, nějak mi k Tobě pasuje..🙂
Ty jo, tak všichni říkali nejdřív kluka a teď se to otáčí k holčičce 🙂 Holka je jasná, buď Stela nebo Vanda, ale u kluka nás zatím nic nenapadá...co jste měli vy, jako jméno, Kačko? Já bych jako věděla, ale nechcem ultrapopulární (Matyáš, Jakub, Tadeáš atd.), tak tím se to dost zužuje...
taky tipuju holčinu 🙂
To je super, že se tu najde ještě těhulka, která se nechává překvapit až do konce!!!!!! My to taky tak měli! A většina tipovala kluka a my teď máme už 14měsíční JOHANKU 😉 Tak já netipuju nic, hlavně, aŤ je prcek zdravý a jména máte krásná, Stella i Vanda jsou zajímavé, mně se více líbí Stelinka 😉 Pro kluka Maxim je hezké, netradiční, my budem mít (snad jednou) kluka po tatínkovi Vládíka, ale jinak můj favorit je Alex / Alexander 😉
Je pravda, že moc lidí už se překvapit nenechává, přitom mě to připadá ohromně zábavný 🙂 To ráda slyším, že ze 100% kluka se může ještě vyvrbit holčička, mám dojem, že byť je to ve skutečnosti 50:50, že u nás je to 90:10, ale můžu Ti říct, že cácorka by nám všem řádně vytřela zrak 😀 Johanka je krásný jméno i Alex 🙂 Hlavně to není z tý kategorie ultrapopulární, kterou jsme ani my nechtěli 😉 U nás nakonec bude Vanda nebo Maxim, jak říká kamarádka, zatím čekáme Vandomaxe 😀
Já počítám s chlapečkem a z holčičky bych byla podělaná, tak uvidíme 🙂 Obojí má svoje a obojí je určitě krásný a samozřejmě je to hlavně úplně jedno 😉 Tak moc děkuju a pozdravuj Johanku 🙂
Zuzko, my měli na kluka vybráno Max, Alan a ALex... Ale moc nam to prave neslo k tomu prijmeni, tak jsem ráda za to, že jsme to klučičí nemuseli řešit... Terezce vybral jméno Péťa, já mu do toho nekecala, byla to jeho volba...🙂
Já bych ti moc přála holčičku, mě se k tobě i hodí, jsi taková jemná, prostě holčička mi k tobě sedí...
ale pokud se cítíš na kluka, tak je to jasný... intuice je silnější...
mě od začátku dr. přesvědčovali, že to je kluk, ale já věděla, že se pletou...😀 a taky ze jo...🙂 od 25. tt mi to potvrdili..🙂
taky jsem ze zacatku emla nutkani si to nenechat rict, ale nevydrzela jsem to ☹
obě jména jsou nádherný! Stela je prostě jméno dokonalý a Maxim taky. jsou netradiční a k přijímení sednou jak p.del na hrnec 🙂)))
až teď jsem našla dotaz ohledně jména.. čekáme Stellu, takže si myslím, že je to moc hezký jméno 🙂.. ještě 30 dní, ale dneska mám pocit, že snad pojedeme už večer 🙂.. držím palce, ať ti to všechno dobře dopadne a výběr obou jmen jefakt super..
Myslím, že moc hezké 🙂 Příjmení zní "cize", takže Stelinka a Maximek je k tomu krásné. My to máme horší, k příjmení Novák toho moc zajímavě znějícího nejde 😉