Domácí aviváž
Vyrábíte si samy? Nemusí vonět, voni prášek na praní.
Děkuji 🙂
Tak já teda leju přímo ocet, cca panáka.
7. zář 2021
já místo aviváže dávám lžičku vinného octa
7. zář 2021
Do octa narvu co nejvíc bylinek, nechám louhovat a používam takto
7. zář 2021
Dělám tuhle z octa. Tu první variantu.
https://carujeme.cz/domaci-vonava-avivaz/