icon

Doporučte mi pls ekologický prášek na praní ve formě gelu, s jakým jste spokojené. Děkuji 🌷

avatar

Používám FeelEcco baby a jsem spokojená

1. bře 2021
avatar

Jelen by měl být eko, ale pradlo po vyprání vypadalo, jak by v pračce ani nebylo, takže jelena neber 😉

1. bře 2021
avatar

Sonett

1. bře 2021
avatar
zirawka
autor

A co Yellow&Blue? to je také eko.

1. bře 2021
avatar

@zirawka ano je, mám zkušenost, ale za mě pere lépe ten sonnet

1. bře 2021
avatar
zirawka
autor

@kachna001 ok, díky 🙂

1. bře 2021