Doporučte mi pls ekologický prášek na praní ve formě gelu, s jakým jste spokojené. Děkuji 🌷
Jelen by měl být eko, ale pradlo po vyprání vypadalo, jak by v pračce ani nebylo, takže jelena neber 😉
1. bře 2021
Sonett
1. bře 2021
zirawka
autorA co Yellow&Blue? to je také eko.
1. bře 2021
Používám FeelEcco baby a jsem spokojená