Holky, jak pls funguje rondo.cz, když jsem dostala v Pepcu losy?
Dostávám to ve Sparkys (no dostávala) a teď v Pepcu. Vyhazuju. Když to chtělo poprvé registraci, letělo to do koše.
17. kvě 2021
Já to v Pepcu vracím hned pokladní 🙈
17. kvě 2021
zirawka
autoraha... děkuji, taky mě odrazuje to, že to po mně chce registraci.
17. kvě 2021
Je to blbost, jak nalákat lidi do systému "kola štěstí", kdy se za peníze dají přikoupit pokusy. Většinou se vyhraje jen nějaká sleva, ve skutečnosti jdou ty věci koupit levněji i bez slevy.